• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • РАЙОННИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

РАЙОННИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

2013-04-10

семінар з образотворчого мистецтва

Засобами живопису, скульптури, архітектури, графіки виражається краса життя, природи, виражаються високі думки, почуття. На уроках образотворчого мистецтва у дітей формуються естетичні смаки і почуття, виховуються почуття прекрасного та одвічні духовні цінності. Саме тому кожен урок образотворчого мистецтва повинен стати для учнів відкриттям, новою сторінкою на шляху пізнання світу прекрасного, нового, незбагненного.

З метою підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів, 10 квітня 2013 року на базі Малокопанської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено семінар вчителів образотворчого мистецтва. У роботі семінару взяли участь: В. С. Столець (методист РМК), адміністрація школи, а також вчителі образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів Виноградівського району.

Роботу семінару розпочато з презентації Малокопанської школи. Учасники семінару побували на відкритому уроці вчителя образотворчого мистецтва Боршош О. І. на тему – «Живопис. Монументальний живопис. Вітраж. Створення ескізу вітражу «Весняні квіти» у 5 класі. Відвідавши відкритий урок педагоги мали можливість переконатися, що особливості методики викладання образотворчого мистецтва з використанням ІКТ дозволяють вчителю широко використовувати нестандартні форми та методи організації уроку, що значно підвищують ефективність засвоєння знань, поліпшують контроль над виконанням завдань, викликають у дітей інтерес до навчання. Продовженням семінару був позакласний захід «Пригоди у королівстві квітів»

Педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи та оглянути виставку мистецьких робіт учнів Малокопанської ЗОШ.

Мистецтво завжди привертало до себе увагу дітей, важливо навчити їх любити мистецтво, розуміти його закони, примножувати його багатство, нести його у своєму серці протягом життя.

семінар з образотворчого мистецтвасемінар з образотворчого мистецтвасемінар з образотворчого мистецтва

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031