• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ „СОКІЛ” („ДЖУРА”)

УЧАСТЬ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІЙ ГРІ „СОКІЛ” („ДЖУРА”)

2017-05-19

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.


Мета гри „Джура” – сприяння фізичному, морально-психологічному, інтелектуальному, ідейно-світоглядовому та духовному вихованню і самовихованню української молоді на добрих громадян та провідників суспільства на основі українських національних традицій та християнської моралі.


Завдання гри „Джура”:

– фізичне, емоційне та духовне виховання української молоді на основі козацьких духовно-світоглядних цінностей;

– виховання нового покоління української провідної еліти на прикладі геройських чинів Борців за незалежність Української держави та на ідеалах Добра, Правди, Краси, Свободи;

– формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, військово-патріотичного виховання;

популяризація серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань, козацької культурної спадщини та української військової традиції.

Рій „Орлята” Малокопанського НВК прийняв активну участь у районному етапі гри. Учні змагалися на всіх етапах конкурсної програми. За підсумками рій виборов І місце на етапі „Рятівник”, та ІІ місце в інтелектуальній грі-вікторині „Відун”.


Рій Орлята


Готували команду : Сірко Ірина Григорівна – педагог організатор, Пилип Павло Павлович – вчитель фізичної культури та Боршош Оксана Іванівна – класний керівник, вчитель біології та основ здоров’я.

Кiлькiсть переглядiв: 393

Коментарi